Kantoor Blankenberge – al meer dan drie decennia jouw fiscale gids

Het boekhoudkantoor te Blankenberge zoals het vandaag bestaat, werd opgericht door Hubert Deduytsche op 3/5/1974.
Tot op vandaag is Hubert nog steeds aan boord van het bedrijf!
In juli 2012 werd het boekhoudkantoor van Hubert ondergebracht onder de koepel van Fiduciaire Oost-Boek.
Team Blankenberge krijgt hier onder een aangezicht.

Luc
Leeman

Zaakvoerder
luc@oostboekfiduc.be
050/41.26.24

Geert
Hutsebaut

Zaakvoerder
geert@hutsebaut.be
050/45.70.31

Hubert
Deduytsche

IAB Accountant
hubert@oostboekfiduc.be
050/41.26.24

Erika
Feys

Secretariaat
erika@oostboekfiduc.be
050/41.26.24

Davy
Stragier

Dossierbeheerder
davy@oostboekfiduc.be
050/41.26.24

Greet
Sys

Dossierbeheerder
greet@oostboekfiduc.be
050/41.26.24

Tamara
Bossier

Dossierbeheerder
tamara@oostboekfiduc.be
050/41.26.24

Robby
Bauwens

Dossierbeheerder
robby@oostboekfiduc.be
050/41.26.24