Ons kantoor – al meer dan drie decennia jouw fiscale gids!

Het boekhoudkantoor zoals het vandaag bestaat, werd opgericht door Fernand Hutsebaut op 1/4/1980.
Tot op vandaag is Fernand nog steeds aan boord van het bedrijf!
De eerste vestiging was in Oostende, waar we nog steeds een belangrijk aantal klanten hebben. Via verhuizingen naar Loppem, Oostkamp en de Steenkaai in Brugge, zijn we sedert mei 2013 beland in ons moderne kantoor op Sint-Michiels.
Ons team krijgt hier onder een aangezicht.

Geert
Hutsebaut

Zaakvoerder
geert@hutsebaut.be
050/45.70.31

Dieter
Hoste

Zaakvoerder
dieter@oostboekfiduc.be
050/45.70.31

Fernand
Hutsebaut

Zaakvoerder
fernand@oostboekfiduc.be
050/45.70.31

Femke
Van Watermeulen

Secretariaat
femke@oostboekfiduc.be
050/45.70.38

Lien
Deschepper

Secretariaat
lien@oostboekfiduc.be
050/45.70.31

Davy
Stragier

Dossierbeheerder
davy@oostboekfiduc.be
050/41.26.24

Greet
Sys

Dossierbeheerder
greet@oostboekfiduc.be
050/41.26.24

Sophie
Ysenbrandt

Dossierbeheerder
sophie@oostboekfiduc.be
050/45.70.35

Stéphanie
Verhoye

Dossierbeheerder
stephanie@oostboekfiduc.be
050/45.70.31

Thomas
Steen

Dossierbeheerder
thomas@oostboekfiduc.be
050/45.70.36

Veerle
Hutsebaut

Dossierbeheerder
veerle@oostboekfiduc.be
050/45.70.32

Annelies
Lefever

Junior - Dossierbeheerder / KBO & Sociaal Bureau
annelies@oostboekfiduc.be
050/45.70.34

Kelly
Gheeraert

Junior - Dossierbeheerder
kelly@oostboekfiduc.be
050/45.70.31

Silke
De Smet

Junior - Dossierbeheerder
silke@oostboekfiduc.be
050/45.70.31